Urriaren 19tik 21era
Areetako Geltokia plazako karpa
Ordutegia: 11:00 –14:30 / 17:00 – 21:00. (igandean, 20:00ak arte ).
Sarrera dohainik

SINATZE-TXANDAK

ROMO KULTUR ETXEKO ARETO NAGUSIA

OSTIRALA 19
19:00
NATACHA BUSTOS – JAVIER RODRÍGUEZ – JAVIER PULIDO
20:00
NAZARIO
LARUNBATA 20
11:30
JASON LUTES – CAMILLE JOURDY – JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ
13:00
MARCOS MARTÍN – NATACHA BUSTOS – JAVIER RODRÍGUEZ – JAVIER PULIDO
17:30
RAYCO PULIDO – DAVID RUBÍN – ANABEL COLAZO – MAMEN MOREU
19:00
DARÍO ADANTI – PABLO RÍOS – ÁLVARO MARTÍNEZ – PACO ALCÁZAR
IGANDEA 21
11:30
CAMILLE JOURDY – RAQUEL ALZATE – KLARI MORENO – ELISA McCAUSLAND
13:00
MARCOS MARTÍN – BAMF!

AZOKAKO SALTOKIETAN (Areetako Geltokia plaza)

OSTIRALA 19
Goiz osoan
SERGIO SÁNCHEZ ISASI ("Amor Tóxico")
(Siarteren saltokian)
12:00
JORDI BAYARRI
(Aletaren saltokian)
12:00-14:00
DANI FANO
(Xabiroiren saltokian)
17:00
JORDI BAYARRI
(Aletaren saltokian)
18:00-19:30
LUIS NCT – MAMEN MOREU – RAQUEL ALZATE
(Astiberriren saltokian)
18:00-20:00
DANI FANO
(Xabiroiren saltokian)
19:00
JAIME MARTÍNEZ
(Aletaren saltokian)
LARUNBATA 20
Goiz osoan
YORDI ("Mondo hueso")
(Siarteren saltokian)
11:00-12:30
ADUR LARREA
(Xabiroiren saltokian)
11:30
PABLO CABALLO
(Caracolaren saltokian)
12:00
JORDI BAYARRI – JAIME MARTÍNEZ
(Aletaren saltokian)
12:00-14:00
ZALDIEROA – BELATZ – DANI FANO - SANVI
(Xabiroiren saltokian)
12:30-14:30
ASISKO
(Xabiroiren saltokian)
13:00
ANABEL COLAZO
(La Cúpularen saltokian)
13:00-14:30
MAMEN MOREU – DAVID RUBÍN – LUIS NCT
(Astiberriren saltokian)
Toda la tarde
ROBERTO GONZÁLEZ ("Fuera de juego")
(Siarteren saltokian)
17:00
JORDI BAYARRI
(Aletaren saltokian)
17:00-18:00
ÁLVARO MARTÍNEZ
(Jokerren saltokian)
17:00-19:00
ASISKO - SANVI
(Xabiroiren saltokian)
17:30-19:30
JULEN RIBAS – GUILLERMO GONZÁLEZ
(Xabiroiren saltokian)
17:30
CAMILLE JOURDY
(La Cúpularen saltokian)
18:00
JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ
(Caracolaren saltokian)
18:00
RICARDO ESTEBAN
(Dibukksen saltokian)
18:00-19:00
JAVIER RODRÍGUEZ – MARCOS MARTÍN
(Jokerren saltokian)
18:00-19:00
PACO ALCÁZAR – DARÍO ADANTI
(Astiberriren saltokian)
18:00-19:30
RAQUEL ALZATE
(Astiberriren saltokian)
18:00-20:00
BELATZ
(Xabiroiren saltokian)
19:00
JAIME MARTÍNEZ
(Aletaren saltokian)
19:00
PABLO CABALLO
(Caracolaren saltokian)
19:00
IVÁN PÉREZ – NATACHA BUSTOS
(Jokerren saltokian)
19:00-21:00
ADUR LARREA
(Xabiroiren saltokian)
19:30-21:00
JASON LUTES – RAYCO PULIDO – PEPO PÉREZ
(Astiberriren saltokian)
IGANDEA 21
Goiz osoan
PI ORTIZ ("Kisses / Besos / Musuak")
(Siarteren saltokian)
11:00-12:30
DANI FANO
(Xabiroiren saltokian)
11:30-13:00
RAYCO PULIDO – MAMEN MOREU
(Astiberriren saltokian)
12:00
JORDI BAYARRI – JOSEP BUSQUET – JOSÉ ÁNGEL ARES
(Aletaren saltokian)
12:00-13:30
MATTIN – JULEN RIBAS
(Xabiroiren saltokian)
12:00-14:00
IÑAKI HOLGADO - SANVI
(Xabiroiren saltokian)
13:00
ANABEL COLAZO
(La Cúpularen saltokian)
13:00-14:00
PABLO RÍOS
(Jokerren saltokian)
13:00-14:30
DAVID RUBÍN – RAQUEL ALZATE – LUIS NCT
(Astiberriren saltokian)
17:00
JORDI BAYARRI
(Aletaren saltokian)
17:00
CAMILLE JOURDY
(La Cúpularen saltokian)
17:00-18:00
BORJA CRESPO – KLARI MORENO
(Jokerren saltokian)
17:00-19:00
SANVI
(Xabiroiren saltokian)
18:30-19:30
DANI FANO
(Xabiroiren saltokian)
18:30-19:30
INFAME Y VERDE
(Xabiroiren saltokian)